Projelerinizi güvenle bizimle paylaşabilirsiniz

İletişime geçmek için butona tıklayın

Fuar Organizasyonları

Her büyüklükte fuar organizasyon ve planlaması bu konuda tecrübeli ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu noktada fuar temasının geliştirilmesi, fuar alanı seçimi, tasarım ve kurulum, fuar satış ve sponsorluk dosyalarının hazırlanması, pazarlama faaliyetleri, bütçe oluşturulması, fuar ziyaretçi planlaması ve tanıtım çalışmaları ile fuar organizasyonunun gerektirdiği tüm noktalarda sizlerin yanındayız.

Daha Fazla Bilgi Edin

Yazılım

Yazılım alanında bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Yazılım geliştirdiğimiz alanlar web yazılım, mobil yazılım, masaüstü yazılım, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, oyun geliştirme, yapay zeka, mrp ve erp olmak üzere bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Daha Fazla Bilgi Edin

Medya

Tanıtım Filmi ve Reklam endüstrisi en hızlı büyüyen sektörlerden biri olarak kabul edilir. Reklamlar, tüketicilerin zihninde hiç olmadığı kadar çok etki yaratabilir. Reklam film yapımcısının rolü reklam verenin görselleştirilmiş fikrini hareketli görüntülere formüle etmektir. Bizler iyi yönetilen bir reklam oluşturmak için bir araya geliyoruz. Sizin fikirlerinizi en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

Daha Fazla Bilgi Edin

Organizasyon

Tüm illerimizde geziler düzenleyerek gençlerimize rehber oluyoruz. Çeşitli aktiviteler düzenleyerek eğlenceli ve öğretici organizasyonlar düzenliyoruz Proje sunumları, Konferans, Kongre, Sempozyum, Eğitim, Festival.

Daha Fazla Bilgi Edin

Hizmetler

Fuarcılık Yönetimi

Organizasyon-Festival Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Web Yazılım

Mobil Uygulama

Grafik Tasarım

Tüm hizmetlerimizi görmek için

Yazılım, Medya, Enerji alanında kapsamlı hizmet vermekteyiz

Vizyon

KASKON Grup olarak, Genç ve dinamik kadrosu ile Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi olmak.

Daha Fazla

Hakkımızda

Kaskon Grup 2019 yılında kurulmuş olup, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli hizmet sunmayı misyonu haline getirmiş...

Daha Fazla

Misyon

Etkin ve yüksek enerjili ekosistemimizle tüm müşterilerimizi dijital şirketlere dönüştürmek...

Daha Fazla