Konya Enerji Zirvesi

Konya Enerji Zirvesi ve Fuarı, T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, MMG, ENVER ve GENSED’in destekleriyle 26-28 Mart 2021 tarihleri arasında “Konya’nın Enerjisi Türkiye’yi Aydınlatıyor” teması ile Konya’da ilk defa Selçuklu Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

Daha Fazla Bilgi Edin

Konya Turizm Fuarı

Konya Turizm Fuarı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Ticaret Odası, TÜRSAB, TÜREB ve TURDER’in destekleriyle 2-4 Nisan 2021 tarihleri arasında Konya’da ilk defa Selçuklu Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

Daha Fazla Bilgi Edin

KONYA KAHVE & ÇİKOLATA FESTİVALİ

Konya'nın İlk ve Tek Kahve Çikolata Festivali 9-11 Nisan 2021 tarihleri arasında Selçuklu Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek. Birçok ulusal ve yerel firmaların katıldığı festivalde ücretsiz ikramlar, konserler, söyleşiler ve atölyeler yer alacaktır.

Daha Fazla Bilgi Edin

TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI VE FUARI

T.C Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOSGEB, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Odası destekleri ile Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından 28-29 Mayıs 2021 tarihlerinde Selçuklu Kongre Merkezi’nde (Konya) “Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi” düzenlenecektir.

Daha Fazla Bilgi Edin