Merhaba

Nasıl yardımcı olabilirim ?

hizmet

Fuar Organizasyonları

Her büyüklükte fuar organizasyon ve planlaması bu konuda tecrübeli ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu noktada fuar temasının geliştirilmesi, fuar alanı seçimi, tasarım ve kurulum, fuar satış ve sponsorluk dosyalarının hazırlanması, pazarlama faaliyetleri, bütçe oluşturulması, fuar ziyaretçi planlaması ve tanıtım çalışmaları ile fuar organizasyonunun gerektirdiği tüm noktalarda sizlerin yanındayız.

Teklif iste
hizmet

Kongre ve Konferans Yönetimi

Kongre, seminer ve sempozyum toplantıları uzmanlık alanımızdır. Kongre organizasyonu noktasında bütçelendirme, kongre ve toplantı mekanı seçimi, salon ve mekan lojistik planlama ve dekorasyon, otel odalarının temini, rezervasyon sistemlerinin oluşturulması, davetli programı yönetimi, , stand ve sergi alanı planlama, halkla ilişkiler, promosyon ve tanıtım çalışmaları, sekretarya, veri güvenliği ve arşivleme hizmetleri sağlanmaktadır.

Teklif iste
hizmet

Etkinlik Yönetimi

Kurum ve kuruluşların pazarlama, satış, halkla ilişkiler, kurumsal iletişim, insan kaynakları gibi birimlerinin görev alanlarında yer alan, iç veya dış sosyal paydaşlarla sıcak temas sağlanan, içeriğin iletilmek istenen mesajlar doğrultusunda kurgulandığı, lansman, bayi toplantısı, fuar katılımı, vb. faaliyetler etkinlik yönetiminin kapsamı altındadır.

Teklif iste
hizmet

Eğitim Organizasyonu

Kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak eğitim programlarının belirlenmesi, kurumlara özel eğitim programları tasarlanması, her bir programa en uygun eğitmenlerin seçimi, eğitimin verileceği mekanın ayarlanması, eğitim alacak kişilerin gerekli durumlarda seyahat ve konaklamalarının organizasyonları başta birçok hizmet tarafımızdan verilmektedir.

Teklif iste